Formy platenia

Objednávku môžete uhradiť viacerými spôsobmi:

  • v hotovosti
  • pred dodaním tovaru (zálohovou faktúrou - ktorú zaplatíte prevodom, vkladom v banke alebo na pošte)
  • pri prevzatí tovaru (dobierkou)

 

Platba v hotovosti

Pri objednávaní tovaru si môžete tovar zaplatiť aj osobne a nemusíte platiť dopravu za tovar. Platba v hotovosti je podmienená fyzickou prítomnosťou objednaného tovaru.

 

Platba pred dodaním tovaru
Pokiaľ si želáte za tovar zaplatiť prevodom na náš účet, zvoľte pri vytváraní objednávky možnosť Platba bankovým prevodom na náš účet.

 

Systém Vám následne po odoslaní objednávky oznámi sumu, číslo účtu a variabilný symbol pod ktorým treba uskutočniť platbu. Tieto informácie si môžete priamo vytlačiť alebo uložiť do Vášho počítača.

 

V prípade že informačné okno zavriete skôr ako si zaznamenáte údaje platby, nič sa nedeje. Vzápätí po prijatí Vašej objednávky do systému, Vám tento odošle informačný e-mail so sumou a číslom Vašej objednávky. Toto číslo môžete použiť ako variabilný symbol pre platbu. Číslo účtu sa dozviete kedykoľvek na našich stránkach v článku Kontakty.

 

Platbu je potrebné uskutočniť čo najskôr. Až po jej prijatí Vám môžeme odoslať e-mail s akceptovaním objednávky a odoslať objednaný tovar.

 

Na vykonanie úhrady pred dodaním tovaru  je potrebné vytlačiť si zálohovú faktúru, ktorú môžete uhradiť v banke alebo na pošte. Po prijatí úhrady na náš účet vám tovar bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. alebo vám ho pripravíme na osobný odber (Bačíková 7, 040 01 Košice)

        
Platba pri prevzatí tovaru
Ak chcete za tovar zaplatiť v hotovosti zvoľte pri vytváraní objednávky možnosť Dobierka.
V prípade, že ste si zvolili úhradu tovaru formou dobierky, objednávku neuhrádzajte, tovar vám vyexpedujeme a za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru. Tento Vám o tom vydá doklad. Pošta zaplatené peniaze následne prevedie na náš účet.

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo