Outsourcing ZHÚ

Falck Fire Services a.s. ponúka outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov vo veľkých priemyselných podnikoch ako napríklad v rafinériách, chemických továrňach, petrochemických fabrikách, železiarňach a automobilkách.

 

Tímy hasičov a expertov Falck Fire Services a.s. poskytujú priemyselnú požiarnu ochranu a záchranné služby pre najvýznamnejšie podniky na Slovensku.

Outsourcing ZHÚ

 

Hasičský a záchranný útvar vo Volkswagene Slovakia a.s., ktorý má svoje prevádzky v Bratislave a v Martine, patrí k najväčším súkromným hasičským útvarom na Slovensku a pracuje v ňom 50 hasičov. Od februára 2011 poskytuje 21 hasičov protipožiarnu ochranu v Chemolaku a.s. v Smoleniciach a od novembra 2011 pracuje 40 hasičov FFS aj v areáli závodu Continental Matador Rubber s.r.o. v Púchove.

 

FFS má záujem naďalej rásť a poskytovať služby ďalším významným priemyselným podnikom, nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách. Najväčšou devízou spoločnosti sú odborníci, ktorí ponúkajú efektívne riadenie závodných hasičských útvarov.

 

Falck Fire Services a.s sa zároveň  zaoberá sprostredkovávaním školiacich a tréningových programov v oblasti protipožiarnej ochrany pre české a slovenské podniky, ktoré pre nich organizuje v európskych tréningových centrách skupiny Falck.

Súčasťou portfólia spoločnosti je poskytovanie ochrany pred požiarmi, odborná príprava asistenčných hliadok, rôzne asistencie s mobilnou hasičskou technikou, ako aj praktický výcvik používania hasiacich prístrojov na výcvikovom trenažéri PYROS. 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo