Galéria Cti sa rozrástla o ďalších hrdinov

5. 2. 2019, 15:16 | Obetavá práca záchranára a jej celoživotný prínos pre slovenské záchranárstvo neostali ani tento rok bez povšimnutia.

Do Galérie cti sa zapísali ďalší štyria hrdinovia, pričom dvaja z nich tvorili dlhé roky neodmysliteľnú súčasť nášho Falck tímu. 

 

Prvou ocenenou bola naša kolegyňa Ruženka Rázgová, ktorá u nás pracovala od roku 2006 na stanici RLP Ružomberok ako vedúca záchranárka stanice. Ruženka odpracovala v zdravotníctve neuveriteľných 42 rokov. Ďakujeme za jej dlhoročný prínos a odovzdávanie vedomostí generáciám záchranárov.

 

Druhé ocenenie bolo udelené in memoriam bývalému kolegovi Mirkovi Humajovi. Dlhé roky pracoval ako záchranár. Svoju prácu veľmi miloval a dúfal, že keď sa vylieči, bude môcť opäť zachraňovať ľudí. Osud to však zariadil inak a Mirko nás koncom roka 2017 opustil navždy. Za Mirka prebrala ocenenie jeho manželka a naša kolegyňa Eva Havlíková, ktorá svoj ďakovný prejav zakončila krásnymi slovami: "Robte svoju prácu s láskou a so srdcom. Inak Anjel Strážny nie je kompletný."

 

 

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo