Dopravná zdravotná služba už nebude patriť do portfólia skupiny Falck na Slovensku

29. 10. 2019 | Dopravná zdravotná služba (DZS), ktorú Falck na Slovensku prevádzkuje od roku 2013, už nebude súčasťou portfólia skupiny na Slovensku. S účinnosťou od 1.12.2019 bude jej novým prevádzkovateľom spoločnosť Záchranná zdravotná služba SR, a.s.

 

 

 

Falck a najväčšia štátna záchranka sa dohodli na prevzatí staníc

8. 10. 2019 | Falck Záchranná pokračuje vo svojich rokovaniach s novými poskytovateľmi záchrannej zdravotnej služby. Včera sa spoločnosť dohodla na prevzatí práv a povinností s ďalšími dvoma poskytovateľmi, ktorými sú štátna Záchranná zdravotná služba (ZZS) Bratislava a tiež Nemocnica s poliklinikou (NsP) Považská Bystrica.

 

 

 

Falck Záchranná sa dohodla na prechode práv a povinností s ďalším poskytovateľom

26. 9. 2019 | Spoločnosť Falck Záchranná sa dohodla na prevzatí práv a povinností s ďalším poskytovateľom, ktorým je spoločnosť RZP, a.s.

 

 

 

Falck Záchranná a LSE – Life Star Emergency sa dohodli na prechode práv a povinností

19. 9. 2019 | Spoločnosti Falck Záchranná a LSE – Life Star Emergency sa na základe rokovaní dnes dohodli na prevzatí práv a povinností spoločnosťou LSE, ktorá po poslednom tendri na poskytovateľov záchrannej zdravotnej služby získala jej 65 staníc.

 

 

 

Falck sa v tendroch nebude uchádzať o stanice záchrannej zdravotnej služby

15. 7. 2019, 14:56 | Spoločnosť Falck sa nezapojí do výberového konania na poskytovateľov záchrannej zdravotnej služby (ZZS). Po uplynutí platnosti súčasných licencií, ktoré budú končiť v priebehu roka 2020, nebude spoločnosť ďalej prevádzkovať stanice ZZS.

 

 

 

Aj vysoké teploty môžu spôsobiť vzbĺknutie vášho auta

19. 6. 2019, 11:09 | Nastupujúce horúčavy, ktoré v posledných dňoch trápia celé Slovensko, môžu spôsobiť problémy aj tam, kde by ste to vôbec nečakali. Samovoľné vznietenie motorovej časti vozidla už nie je takou zriedkavou záležitosťou ako kedysi. Prinášame preto niekoľko užitočných odporúčaní ako uchrániť svoje auto pred prípadným ohňom.

 

 

 

Vojtova metóda nie je len pre bábätká

30. 5. 2019, 11:11 | O Vojtovej metóde počula snáď každá mamička. Patrí k jedným z najznámejších a najúčinnejších terapií pri poruchách svalového napätia a svalovej koordinácie. Jej objaviteľom bol prof. MUDr. Václav Vojta, český lekár so špecializáciou na detskú neurológiu.

 

 

 

Defibrilátory každoročne zachraňujú tisíce životov po celom svete

20. 5. 2019, 09:54 | Defibrilátor je prístroj, ktorý pomocou elektrického výboja obnovuje správnu srdcovú činnosť pri život ohrozujúcej poruche rytmu – komorovej fibrilácii alebo tiež komorovej tachykardii. S použitím defibrilátora sa šanca na prežitie zvyšuje až na 90 % v závislosti od rýchlosti použitia AED.

 

 

 

Prvá pomoc na výletoch v horách

9. 5. 2019, 09:04 | Počasie nám konečne začalo priať a niektorí z nás opäť vyrazili za dobrodružstvom do hôr. Možností, ako stráviť voľný čas a zrelaxovať počas víkendov i po pracovnej dobe, je neúrekom. A práve výlety v prírode sú veľmi obľúbenou voľnočasovou aktivitou, ideálnou pre jednotlivcov, ale aj rodiny s deťmi. Tie však so sebou prinášajú nepríjemnosti v podobe rôznych úrazov.

 

 

 

Trpíte spánkovými poruchami dýchania?

26. 4. 2019, 08:55 | Chrápanie je nepríjemným nočným zážitkom pre všetkých tých, ktorí ho musia od svojho spiaceho partnera znášať. Tí tolerantnejší chrápajúcu osobu jemne upozornia či prevrátia na bok, avšak niekedy je chrapot taký hlučný, že to druhú osobu odoženie do vedľajšej izby.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo