Falck zabezpečuje zdravotnú asistenciu na pretekoch WTCC

24. 4. 2012, 15:04 | Čoraz viac prestížnych kultúrnych, spoločenských a športových podujatí sa nezaobíde bez zdravotnej asistencie spoločnosti Falck. Dôkazom sú aj dlho očakávané preteky FIA - World Touring Car Championship (WTCC), ktoré sa prvýkrát uskutočnia na Slovensku na okruhu Slovakia Ring od 28. do 29. apríla 2012.

 

 

 

Falck Healthcare a.s. otvára novú polikliniku v Bratislave

10. 12. 2011, 15:03 | Na adrese v centre mesta a s výbornou dopravnou dostupnosťou – na Radlinského 27 – otvára skupina Falck v rámci siete zdravotníckych zariadení Falck Healthcare a.s. novú polikliniku.

 

 

 

Falck v tomto roku získal už druhú zákazku

31. 10. 2011, 15:00 | Od 1. novembra poskytuje 40-členný tím hasičov z Falck Fire Services a.s. protipožiarnu ochranu v areáli firmy Continental Matador Rubber so sídlom v Púchove. Tento podnik s bohatou históriou, známy ako prvý výrobca pneumatík v bývalom Československu, vypísal tender na prevádzkovanie Závodného hasičského útvaru na dobu päť rokov a Falck v ňom uspel.

 

 

 

LaSalus sa stal súčasťou skupiny Falck

1. 8. 2011, 14:59 | Skupina Falck kúpila 100% akcií slovenskej spoločnosti LaSalus, a.s., poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a pracovnej zdravotnej služby a taktiež jej dcérskej spoločnosti LaSalus Pharma, s.r.o.Cieľom tejto akvizície je rozšírenie portfólia služieb, ktoré skupina Falck poskytuje svojim klientom na Slovensku. „Pre Falck týmto začína nová éra poskytovania zdravotnej starostlivosti na Slovensku,“ uviedol regionálny riaditeľ skupiny Falck pre strednú a východnú Európu Ing. Ivo Krpelan.

 

 

 

Medailu Sophus Falck získali hasiči z Rumunska

20. 2. 2010, 14:58 | Čestná medaila Sophusa Falcka sa udeľuje zamestnancom spoločnosti Falck, ktorí zachránili život alebo inak dosiahli významný úspech, či už v službe alebo mimo nej. Udeľuje sa každoročne presne v deň, kedy v roku 1906 Sophus Falck založil spoločnosť Falck. Medailu prvýkrát získali zamestnanci spoločnosti Falck mimo Dánska.
Ocenenie odovzdali 5. októbra člen predsedníctva spoločnosti a predseda Dánskej únie záchranárov Vagn Flink Møller Pedersen a vedúci dokumentačného a kultúrneho oddelenia spoločnosti Falck Frederik Madsen. Medailu získali Mihai Daniel a Petre Liviu Sorin z hasičského zboru spoločnosti Falck v rafinérii Petrobrazi v Rumunsku.

 

 

 

Spoločnosť Falck ponúkne celosvetovú pomoc cestujúcim v spolupráci s Europ Assistance Group

2. 2. 2009, 14:50 | Spoločnosť Falck je v súčastnosti pripravená pomôcť bežným a obchodným cestujúcim, ktorí to potrebujú, či už cestujete do Thajska, Ugandy, Nórska alebo zvyšku sveta. Spoločnosť Falck – ako najväčší dodávateľ pomocného zabezpečenia v škandionávskom regióne – zavádza trh pre cestovnú podporu a pomoc pred, počas a po pobytoch v zahraničí.

 

 

 

Strana výpisu

... ...

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo