LaSalus sa stal súčasťou skupiny Falck

1. 8. 2011, 14:59 | Skupina Falck kúpila 100% akcií slovenskej spoločnosti LaSalus, a.s., poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a pracovnej zdravotnej služby a taktiež jej dcérskej spoločnosti LaSalus Pharma, s.r.o.Cieľom tejto akvizície je rozšírenie portfólia služieb, ktoré skupina Falck poskytuje svojim klientom na Slovensku. „Pre Falck týmto začína nová éra poskytovania zdravotnej starostlivosti na Slovensku,“ uviedol regionálny riaditeľ skupiny Falck pre strednú a východnú Európu Ing. Ivo Krpelan.

 

 

 

Medailu Sophus Falck získali hasiči z Rumunska

20. 2. 2010, 14:58 | Čestná medaila Sophusa Falcka sa udeľuje zamestnancom spoločnosti Falck, ktorí zachránili život alebo inak dosiahli významný úspech, či už v službe alebo mimo nej. Udeľuje sa každoročne presne v deň, kedy v roku 1906 Sophus Falck založil spoločnosť Falck. Medailu prvýkrát získali zamestnanci spoločnosti Falck mimo Dánska.
Ocenenie odovzdali 5. októbra člen predsedníctva spoločnosti a predseda Dánskej únie záchranárov Vagn Flink Møller Pedersen a vedúci dokumentačného a kultúrneho oddelenia spoločnosti Falck Frederik Madsen. Medailu získali Mihai Daniel a Petre Liviu Sorin z hasičského zboru spoločnosti Falck v rafinérii Petrobrazi v Rumunsku.

 

 

 

Spoločnosť Falck ponúkne celosvetovú pomoc cestujúcim v spolupráci s Europ Assistance Group

2. 2. 2009, 14:50 | Spoločnosť Falck je v súčastnosti pripravená pomôcť bežným a obchodným cestujúcim, ktorí to potrebujú, či už cestujete do Thajska, Ugandy, Nórska alebo zvyšku sveta. Spoločnosť Falck – ako najväčší dodávateľ pomocného zabezpečenia v škandionávskom regióne – zavádza trh pre cestovnú podporu a pomoc pred, počas a po pobytoch v zahraničí.

 

 

 

Strana výpisu

... ...

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo