Medailu Sophus Falck získali hasiči z Rumunska

20. 2. 2010, 14:58 | Čestná medaila Sophusa Falcka sa udeľuje zamestnancom spoločnosti Falck, ktorí zachránili život alebo inak dosiahli významný úspech, či už v službe alebo mimo nej. Udeľuje sa každoročne presne v deň, kedy v roku 1906 Sophus Falck založil spoločnosť Falck. Medailu prvýkrát získali zamestnanci spoločnosti Falck mimo Dánska.
Ocenenie odovzdali 5. októbra člen predsedníctva spoločnosti a predseda Dánskej únie záchranárov Vagn Flink Møller Pedersen a vedúci dokumentačného a kultúrneho oddelenia spoločnosti Falck Frederik Madsen. Medailu získali Mihai Daniel a Petre Liviu Sorin z hasičského zboru spoločnosti Falck v rafinérii Petrobrazi v Rumunsku.

 

 

 

Spoločnosť Falck ponúkne celosvetovú pomoc cestujúcim v spolupráci s Europ Assistance Group

2. 2. 2009, 14:50 | Spoločnosť Falck je v súčastnosti pripravená pomôcť bežným a obchodným cestujúcim, ktorí to potrebujú, či už cestujete do Thajska, Ugandy, Nórska alebo zvyšku sveta. Spoločnosť Falck – ako najväčší dodávateľ pomocného zabezpečenia v škandionávskom regióne – zavádza trh pre cestovnú podporu a pomoc pred, počas a po pobytoch v zahraničí.

 

 

 

Strana výpisu

... ...

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo