Falck vo Svete

 

Falck je pôvodom dánska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1906. Falck to je viac ako 112 rokov skúseností v oblasti záchranných, požiarnych, asistenčných a zdravotníckych služieb.

Pôsobí v 31 krajinách a má viac ako 32 000 zamestnancov.

 

V súčasnosti je Falck najväčším prevádzkovateľom záchranných zdravotných a asistenčných služieb na svete a zároveň je aj svetovým lídrom v poskytovaní záchranárskych školení a školení v oblasti ochrany života a zdravia. Prevádzkuje súkromné zdravotnícke zariadenia, polikliniky a zdravotné strediská vo firmách. Bližšie informácie o Skupine Falck vo svete nájdete TU.

  

Hlavné aktivity skupiny Falck sú zastrešované 4 divíziami:

 

Falck Emergency    

Je najväčšia záchraná zdravotná spoločnosť na svete. V rámci Falck Emergency tiež Falck prevádzkuje najväčšiu svetovú súkromnú hasičskú divíziu.

 

Falck Trainig

Najväčší poskytovateľ tréningových kurzov v oblasti bezpečnosti a prevencie ochrany a zdravia pri práci na svete. V roku 2015 absolvovalo výcvik v špecializovaných strediskách Falck viac ako 308-tisíc zamestnancov spoločností z oblasti námornej dopravy, ropného, chemického, či leteckého priemyslu. Táto divízia zároveň pripravuje bezpečnostné analýzy a krízové plány pre ropný a jadrový priemysel.

 

Falck Assistance

Asistenčné služby skupiny Falck sa zameriavajú na pomoc motoristom, ochranu nehnuteľností, či cestovanie a zdravie. Sú rozšírené najmä v Škandinávii a niektorú z nich využíva ročne až 1 milión súkromných klientov a 100-tisíc štátnych inštitúcií, či firiem.

 

Falck Healthcare

Táto divízia poskytuje zdravotnú starostlivosť nielen súkromným a korporátnym klientom, ale aj klientom z verejného sektora. 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo