Kurzy prvej pomoci

Organizujeme kurzy prvej pomoci:

 

 

 

Aktuálne prebiehajúce kurzy:

Kurz prvej pomoci zameraný na hokejové zranenia - kurz prvej pomoci pripravený v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja. Tento kurz je určený pre zdravotných pracovníkov, ktorí poskytujú zdravotnú starostlivosť pri hokejových zápasoch, ale aj pre masérov, trénerov, rozhodcov, hráčov a ďalších hokejových funkcionárov.

O aktuálnych termínoch sa môžete informovať prostredníctvom

 

 

AED

AED je zariadenie, ktoré dokáže analyzovať a kontrolovať činnosť srdca. Pomocou elektrického výboja je schopné ob­noviť správny srdcový rytmus. Všetko je riadené povelmi. Aj v prípade neistoty sa môžete na prístroj úplne spoľahnúť a nemusíte mať žiadne medicínske vzdelanie.  Má jednoduché používanie, stačí počúvať jeho pokyny a priložiť na pacientov hrudník defib­rilačné elektródy. AED  zanalyzuje pacientov stav a v prípade potreby použije elektrický výboj.

Viac informacií

 

 

Teambuildingy

Realizujeme nové typy teambuildingu s profesionálmi z terénu!

 

Výnimočnámožnosť, ako sa naučiťchrániť život a zdravie formou reálnych zážitkov. Naše zážitkové tréningy navyše posilňujú aj tímovú spoluprácu a rozhodovanie.

Môžu sa využiť samostatne ako teambuilding, prípadne v rámci dní zdravia, športových hier, či iných aktivít a to jednotlivo, či každému klientovi  šité na mieru.

Viac informacií

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo