Rehabilitačné centrá

Rehabilitačné centráStarostlivosť v rehabilitačných centrách Falck Healthcare je zameraná na poskytovanie komplexnej rehabilitácie a fyzioterapeutickej starostlivosti. V moderne a profesionálne vybavených rehabilitačných centrách pracujú vysoko kvalifikovaní fyzioterapeuti, s využitím najnovších odborných poznatkov z oblasti fyzioterapie.

 

Samozrejmosťou v našej spoločnosti je individuálny prístup a kvalita poskytovanej terapie. Klient  na vyšetrenie a terapiu nečaká, objednáva sa cez internet alebo telefonicky. Po vyšetrení rehabilitačným lekárom a fyzioterapeutom je stanovený rehabilitačný plán a program, presne „ušitý“ pre každého klienta.

 

Fyzioterapia využíva postupy a metodiky pri ortopedických, neurologických chirurgických, pediatrických, respiračných, reumatologických, stomatologických a iných ochoreniach v rámci svojho interdisciplinárneho pôsobenia.

 

Ošetrujeme stavy po úrazoch, operáciách chrbtice, kĺbov, pri bolestiach rôzneho pôvodu, akútnych aj chronických, ošetrujeme deti s centrálnou tonusovou poruchou, centrálnou koordinačnou poruchou, deformity nôh, skoliózy, s chybným držaním tela, respiračnými ochoreniami a iné.

 

Starostlivosť v rehabilitačných centrách Falck je zameraná na všetky vekové kategórie: dojčatá, deti v predškolskom a školskom veku, mládež, dospelú populáciu  aj seniorov.

 

 

Ako konkrétne vám vieme pomôcť?

 

Pre získanie podrobnejších informácii, kliknite na príslušnú podstránku, kde sa dozviete viac:

 

 

Rehabilitáciu poskytujeme vo viacerých medicínskych oblastiach, vrátane neurológie, ortopédie, chirurgie, pediatrie a ďalších oblastí.

 

Aký je postup rehabilitácie v centrách Falck?

Každý klient najskôr absolvuje vyšetrenie rehabilitačným lekárom alebo fyzioterapeutom, na základe ktorého mu je stanovený rehabilitačný plán a program, „ušitý na mieru“  pre každého klienta.

V ktorých mestách poskytuje Falck rehabilitácie?

  • Bratislava
  • Poprad
  • Košice

Koľko stojí rehabilitácia? Prepláca ich moja poisťovňa?

Naše centrá sú zmluvným partnerom poisťovní Dôvera a Union. Viac informácií o cenách nájdete v našom cenníku

 

ZĽAVOVÝ KUPÓN: McKenzie metóda

Jedinečná metóda vyšetrenia pacientov s bolesťami chrbta, poruchami medzistavcových platničiek či s nesprávnym držaním tela. Pomôže odhaliť skutočné príčiny bolesti a nastaviť liečbu. Jedna z najpoužívanejších techník v oblasti fyzioterapie.

 

 

 

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo