Skupina Falck na Slovensku

 

Skupina Falck patrí do nadnárodnej skupiny Falck so sídlom v Dánsku, ktorá vznikla v roku 1906. Falck vstúpil na slovenský trh v roku 2005. V Bratislave sídli aj jej centrála pre strednú a východnú Európu.

Na Slovensku pracuje pre skupinu Falck 3000 zamestnancov.

 

Spoločnosti Falck na Slovensku

 

Falck Záchranná a.s.

Je najväčším poskytovateľom záchrannej zdravotnej služby (ZZS) na Slovensku. Prevádzkuje 107 staníc ZZS a zabezpečuje pre občanov SR neodkladnú zdravotnú starostlivosť. Súčasne prevádzkuje aj Dopravnú zdravotnú službu (DZS), ktorá denne zabezpečuje prevoz pacientov v rámci celej Slovenskej republiky. Okrem toho ponúka služby zdravotnej asistencie.

 

Falck Fire Services a.s.

Poskytujúje služby priemyselnej požiarnej ochrany pre priemyselné podniky a služby v oblasti tréningov a školení protipožiarnej ochrany. Ponúka komplexný outsourcing a prevádzkovanie závodných hasičských útvarov (ZHÚ) v rôznych odvetviach.

 

Falck Healthcare a.s.

Je poskytovateľom nadštandardnej zdravotnej starostlivosti a uceleného komplexu služieb v oblasti pracovnej zdravotnej služby.  Falck Healthcare taktiež prevádzkuje špecializované Pneumo - Alergo Centrum  a  rehabilitačné centrá.

Je lídrom na trhu v poskytovaní pracovnej zdravotnej služby.

 

Falck Academy s.r.o.

Poskytuje kurzy prvej pomoci pre laikov aj profesionálov, vrátane zložiek integrovaného záchranného systému. Je dcérskou spoločnosťou Falck Záchrannej a.s.

Prihlásenie k môjmu účtu

Užívateľské meno:

Heslo:

Nová registrácia Zabudnuté heslo